Brangūs draugai, pažįstami, artimieji,

kreipiuosi į Jus su prašymu padėti „Betzatos bendruomenei“ gyvuoti ir skleisti Arkos misiją.

Siekdama liudyti visuomenei kiekvieno žmogaus vertę, atsiliepti bendrystės santykio poreikį ir į neįgalių asmenų bei jų šeimų kančią ir atskirtį „Betzatos bendruomenė“, kuria Gyvenimo namus, kuriuose proto negalią turintys asmenys ir asistentai gyvena kartu. 

Išsilaikome iš paslaugų teikimo, projektų ir aukų. Iš paslaugų teikimo šiuo metu gauname nemažą dalį reikiamos sumos, be to nepakanka, todėl reikalinga Jūsų parama. Dauguma Arkos bendruomenių pasaulyje yra finansuojamos fizinių asmenų aukų, ir mes kviečiame Jus prisidėti prie Arkos misijos įgyvendinimo Lietuvoje. „Betzatos bendruomenę“ reguliariai remia keletas privačių rėmėjų.

Labai kviečiu Jus, kas galite ir kiek galite, prisidėti prie „Betzatos bendruomenės“ įgyvendinamos Arkos misijos – kad ir po 5, 10 ar 20 eurų per mėnesį (įsipareigojant metams ar pusei metų), tai būtų tikrai didelis įnašas bendruomenei, padėsiantis mums išgyventi.

Jei apsisprendėte įsipareigoti, kviečiu užpildyti čia pateiktą ANKETĄ.

ir atsiųsti ją mums el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

TAI PAT GALITE PAREMTI VIENKARTINE AUKA, PERVESDAMI Į BANKO SĄSKAITĄ:

VšĮ „Betzatos bendruomenė“

Verbų g. 8, Čekoniškių k., 14207 Vilniaus r.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

kodas 300076314

A.s.Nr. LT 857044060004617223

AB SEB Vilniaus bankas, banko kodas 70440